Obsada 27/2022

AKTUALIZACJA 21:00 22.10.2022r.

obsada 27.2022

W załączniku obsada zawodów.

Wszystkim Kolegom, którzy potrafią czytać ze zrozumieniem „TRZY ZASADY OBSADY”– serdecznie dziękuję za ułatwienie pracy. Tym, którzy mają z tym problem, proszę żeby mimo wszystko postarali się na przyszłość poprawić. Wszystkim nam będzie łatwiej, sprawniej i szybciej.

Jednocześnie informuję, że z obsady nr 26/2022:

mecz nr 1282 – brak arkusza obserwacji

mecz nr 1285 – brak arkusza samooceny

mecz nr 1323 – brak arkusza samooceny

mecz nr 1325 – brak arkusza samooceny oraz arkusza obserwacji

mecz nr 1326 – brak arkusza samooceny

Jednocześnie nadal przypominam, że arkusze obserwacji i samooceny – wysyłamy na adres: slawo85@gazeta.pl (dotyczy to także sędziów klas wyższych). Arkusz obserwacji musi także trafić drogą elektroniczną do Kolegi, którego obserwujemy!

Samoocena zrobiona pod „przymusem”, na tzw. „odczep się” nie ma żadnego sensu. Lepiej rzeczywiście jej nie robić wcale. To samo dotyczy obserwacji. Jeśli już jednak czegoś się podejmujemy, to róbmy to najlepiej jak potrafimy. Osoby, które nie chcą pomagać młodszym Kolegom – wystarczy, że napiszą mi to mailowo. Nie będą więcej proszone o pomoc w tej kwestii. Osoby, które nie zamierzają się szkolić i rozwijać – również czekam na maila.

Wszystkim tradycyjnie życzę samych dobrych decyzji i wysokich ocen u obserwatorów. Dużo zdrowia i powodzenia na murawie!

 

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *