Zgłaszanie urlopów Sędziowskich ⚠️

Szanowni Sędziowie!

Ruszamy z wiosenną rundą rozgrywek , a w związku z tym pragniemy Wam przypomnieć ważne informację związane z obsadą zawodów – zgłaszanie urlopów.

❗Urlopy sędziowskie oraz wszelkie kwestie związane z obsadą zawodów kierujemy drogą mailową na adresy: kolegiumsedziowolkusz@gmail.com oraz asiksciepura@wp.pl .

❗ Pamiętajmy o terminowości – urlop należy zgłosić do wtorku, do godziny 21:00.
W wiadomości mailowej podajemy TYLKO i WYŁĄCZNIE DNI, w których jesteśmy NIEDOSTĘPNI.

❗Wiadomości SMS oraz przez wszelkiego rodzaju komunikatory typu „Messenger”, „WhatsApp”, „Instagram” etc . , nie są akceptowalną formą komunikacji w sprawach obsady.

❗ Obsadę obowiązkowo AKCEPTUJEMY w Extranecie za pośrednictwem PZPN24 – jednocześnie mamy wtedy podgląd na zespół sędziowski z którym będziemy współpracować . Obowiązkowo sprawdzamy na PZPN24 obsadę przed weekendem – z uwagi na ewentualne zmiany, awarie i błędne działania systemu ( np. zaakceptowaliśmy obsadę we wtorek wieczorem lub w środę, nie sprawdziliśmy a nastąpiła zmiana terminu, SMS nie dotarł). Po zalogowaniu na PZPN24 obsada będzie w pełni dostępna.

❗Odmowa meczu w terminie krótszym niż 48 godzin jest możliwa tylko w przypadkach losowych, nagłych i zgłaszamy ją telefonicznie na nr tel. 691 364 136 ( Joanna Ściepura) .

❗ Pełna obsada sędziowska będzie dostępna również na stronie internetowej KS Olkusz/ Extranet najpóźniej w piątek wieczorem.
Niedozwolone są samowolne zmiany w obsadzie.

❗W związku z wdrażaniem nowej formy rozliczeń delegacji sędziowskich w Małopolskim ZPN, Sędziowie będą na bieżąco informowani, w których klubach otrzymają wynagrodzenie za sędziowane zawody na dotychczasowych zasadach, a w których otrzymają zapłatę w formie przelewu z Małopolskiego ZPN na konto, do 15-go kolejnego miesiąca ( więcej informacji o tym sposobie rozliczeń wkrótce) .

Z góry dziękujemy za terminową dyscyplinę oraz poważne potraktowanie tematu.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *