ROZKŁAD NA WEEKEND

Ruszamy z kolejnym sędziowskim weekendem, a zaczynamy go meczem niespodzianką.

Tak, otóż olkuscy Sędziowie dużo potrafią i będą to pokazywać coraz częściej.

Weekend zaczynamy nietypowo, bo już dzisiaj i to od meczu Centralnej Ligi Juniorów.

W ośrodku treningowym w Rącznej zmierzą się w derbowym pojedynku ekipy Cracovii i Hutnika Kraków. O godzinie 16:00 pierwszy gwizdek Sędziego Pawła Opali, któremu na liniach pomagać będą Paweł Gałka i Piotr Piekarz.

Sobota przynosi dla Naszego Kolegium mecz V ligi pomiędzy Orkanem Szczyrzyc, a Drwiną. Początek tego ciekawego starcia o godzinie 11:00 i ponownie Paweł Opala dmuchał będzie w gwizdek. Asystentami jego będą Adrian Kozieł i Sławomir Tomczyk.

Do ciekawego starcia dojdzie także w chrzanowskiej A klasie. Mecz pomiędzy Górnikiem Sierszą i Alwernią poprowadzi trójka Naszych rozjemców. Sędzia główny Paweł Gałka oraz jego asystenci Idzi Kucharczyk i Kamila Widomska. Początek tego spektaklu o godzinie 17:00.

Również o godzinie 17:00 w Zielonkach wybrzmi pierwszy gwizdek Sędziego Kamila Tyliby, który poprowadzi mecz klasy okręgowej pomiędzy Zieleńczanką, a Świtem Krzeszowice. Asystentami Kamila w tym meczu będą Sławomir Tomczyk i Jakub Tyliba. Warto zwrócić uwagę, że w ubiegłym tygodniu Jakub zaliczył bardzo udany debiut w klasie okręgowej.

I znów o 17:00, ale tym razem w dalekim Tuchowie,  dojdzie do starcia miejscowej Tuchovii z Sokołem Słopnice. To mecz V ligi, który poprowadzi trójka Naszych Arbitrów. Sędzia główny – Łukasz Piątek i Waldek Kądziela oraz Kamil Mucha jako Sędziowie Asystenci.

Niedzielny poranek również będzie pracowity, bo Nasza eksportowa trójka sędziów uda się do Krakowa. W Mieście Królów Polskich dojdzie do starcia rezerw Wieczystej Kraków z Bronowianką Kraków. Jest to spotkanie klasy okręgowej w grupie II. Mecz poprowadzi Marcin Soja, a na liniach pomagać mu będą Grzegorz Pilarski i Jakub Majcherkiewicz.

Wszystkim Koleżankom i Kolegom, którzy w najbliższy weekend sędziują piłkarskie spektakle – życzymy samych trafnych decyzji!!!

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *