Rozkład jazdy i przypomnienie!

Kolejny sędziowski weekend przed nami. Wprawdzie jest trochę luźniej, ale nie ma chwili na odpoczynek.

Już jutro o godzinie 11:00 w Białce pierwszy gwizdek Naszego Sędziego – Marcina Mroza. Tempo Białka podejmuje rezerwy krakowskiej Garbarni w ramach rozgrywek V ligi. Marcinowi w tym meczu na liniach pomagać będą Kamil Mucha i Piotr Piekarz.

Ten ostatni w niedzielę z kolei poprowadzi swój mecz w klasie okręgowej. Popularny „Piekarnik” dmuchnie w gwizdek o godzinie 17:00 w Pilicy gdzie dojdzie do starcia Piliczanki z Proszowianką. Sędziami astystentami w tym spotkaniu  będą Paweł Opala i Marcin Mróz.

W tym meczu i w każdym innym pamiętamy o ważnym zapisie w Przepisach Gry, w  Postanowieniach Polskiego Związku Piłki Nożnej. Szacunek dla Arbitra na pierwszym miejscu więc w przypadkach nagłych odstępstw w tym temacie odsyłam do strony 114 w Przepisach Gry, punkt: Zakończenie zawodów przed upływem ustalonego czasu gry, podpunkt: 20.

Nasi Sędziowie poprowadzą także mecz w oświęcimskiej klasie A, pomiędzy Zatorzanką Zator i Bulowicami Bulowice. Sędzią głównym w tym spotkaniu będzie Radziu Koterba, a na liniach pomagać mu będą Kamil Januszek i Maks Sanetra. 

Tradycyjnie cała masa innych spektakli, w których będziemy rozstrzygać losy rywalizacji sportowej. Wszystkim Koleżankom i Kolegom życzymy samych trafnych i dobrych decyzji.

Przypominamy również wszystkim, że dzisiaj na stadionie Miejskim w Olkuszu spotykamy się na egzaminach sprawnościowych o godzinie 17:20, a potem udajemy się do siedziby Podokręgu na krótkie szkolenie i test wiedzy z Przepisów Gry.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *