Debiut Pawła Opali

W minioną sobotę na stadionie w Rudawie, po raz pierwszy w życiu w roli sędziego głównego V ligi wybiegł Paweł Opala.

Mecz na debiut bardzo ciężki, bo ekipy Orląt Rudawy i Pcimianki Pcim stworzyły pasjonujące widowisko, które trzymało w napięciu do ostatniego gwizdka Naszego arbitra. W meczu było wszystko: 7 żółtych kartek i kartka czerwona, a także rzut karny.

Gospodarze z Rudawy choć do przerwy prowadzili 2-0, to ostatecznie musieli się zadowolić remisem 2-2, bo grająca od 55 minuty w osłabieniu Pcimianka dzielnie parła do  przodu i wyrwała punkt.

Paweł spisał się bardzo dobrze, wytrzymał trudy meczu pod każdym względem i debiut należy zaliczyć do udanych. Teraz ogrom pracy, treningu, chłodnej głowy i pokory, a następne „pierwsze razy” znów przyjdą.