Adrian Chojowski nowym Arbitrem KS OLKUSZ!

Takie informacje zawsze cieszą. Nowa krew i nowe spojrzenie na pewne sprawy. Nasze Kolegium zasilił Adrian Chojowski, który w tym miesiącu skończył kurs i pozytywnie przebrnął przez Nasze egzaminy. Adrian to chłopak, który wie czego chce i który swoją miłość do piłki będzie realizował poprzez sędziowanie. Jest na początku swojej drogi. Chce się szkolić i rozwijać, a my wszyscy trzymamy za ten rozwój kciuki. Jesteśmy pewni, że w Naszym Kolegium będzie czuł się dobrze, pozna wiele wspaniałych osób i już niebawem będzie mocnym ogniwem Naszej Organizacji. WITAMY!

Poznajmy bliżej Naszego nowego Kolegę!
***
Rok urodzenia: 1992
Miejsce urodzenia: Będzin
Sędzia od: 2021 roku
Związek: Kolegium Sędziów Olkusz
Ilość meczy: 3
Największy sukces: Sędziowałem mecz B klasy i nie zrezygnowałem.
Ilość sezonów w B klasie: 1
Zainteresowania: Szachy, upalanie bety na parkingu pod OBI, sprawa dla reportera, MMA (a ostatnio już tylko BJJ), klepanie makr w VBA w rytmie disco polo (albo rapsów), motocykle – w szczególności torowanie i pit bike, no i gry komputerowe ofc.
Kuchnia: Indyjska
Ulubiony film: Forrest Gump
Ulubiona książka: Ciężko wskazać jedną, więc podam kilka, które polecam najbardziej: Dallas ’63, Gladiatorzy z obozów śmierci, cała Saga o Wiedźminie, Emigracja + Edukacja, Ewangelia według Grubasa i wszystkie pozostałe ksiązki Złomnika, Ojciec Chrzestny, metro 2033, ogólnie książki Jeremiego Clarksona. 
Idol z dzieciństwa: Ronaldo Luís Nazário de Lima
Ulubiony cytat: Z filmu „Brunet wieczorową porą”:  „Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem”

Zdjęcia: Adrian Chojowski

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *