Zespół Szkół Specjalnych o Nas!

18 lutego 2020 na oficjalnej stronie Zespołu Szkół Specjalnych w Olkuszu pojawił się piękny wpis. Korzystając z okazji, również dziękujemy tym wszystkim, którzy dali uśmiech tym dzieciom.

 

 

 

 

Są tacy ludzie❤️ i są takie chwile❤️ które zapadają w pamięć już na zawsze❤️ Tą wspomnianą chwilą był bezsprzecznie sobotni Memoriał im.Jarosława Śmigielskiego❤️A ludzie go tworzący już na zawsze pozostaną Przyjaciółmi Naszej Szkoły❤️❤️❤️❤️ Bezinteresowność, chęć niesienia pomocy, hojność,a wszystko ku pamięci bliskiej osoby,której już nie ma wśród nas❤️ Mamy szczęście spotykać na swej drodze wyjątkowych ludzi❤️Jak na piłkarski turniej przystało, nie zabrakło sportowych emocji!⚽️ 7 drużyn dzielnie walczyło o miejsce na podium!🏆 Ale nie to było najważniejsze!Przecież „nie słowa, a czyny”!💪💪💪 Cały dochód z licznych licytacji zostanie przeznaczony dla wszystkich Uczniów Naszej Szkoły💪 A było w czym wybierać🤩 Piłka,którą rozgrywany był finał Ligi Mistrzów,liczne koszulki różnych klubów piłkarskich⚽️ a wśród nich ta jedna najcenniejsza🤩 wylicytowana za 1700 złotych 😱 koszulka Roberta Lewandowskiego z autografem🤩⚽️💪 Nasi Uczniowie również wystawili na licytację swoje niepowtarzalne dzieła🤩 Kwota,która na ten moment trafiła do nas to…7000 złotych!🤩 Ale to jeszcze nie wszystko!🤩 Obiecujemy!💪 Zrobimy wszystko aby Dzieciaki skorzystały z tych pieniążków najlepiej jak się da!💪 Każdy zawodnik mógł posilić się arcysmacznym bigosem🍲przygotowanym przez niezastąpione Mamy naszych Uczniów!❤️ Niebo w gębie!☁️ Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku do kawki☕️🥧🧁 W najważniejszej chwili dekoracji medalami wszystkich uczestników turnieju🏅prym wiedli nasi Uczniowie, dziękując każdemu z osobna🤲 wręczając ręcznie wykonane, piernikowe serce❤️ Ilość emocji unoszących się w powietrzu osiągnęła apogeum!❤️ Brakuje słów, by opisać tą inicjatywę💪 ludzi, będących jej częścią❤️ i wzruszenie, które było wymalowane na niejednej twarzy❤️ Kolegium Sędziów Olkusz serdecznie dziękujemy!❤️❤️❤️❤️❤️

 

Ewa Szatan

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply