DOSYĆ SŁÓW – TERAZ CZYNY!

DOSYĆ SŁÓW TERAZ CZYNY!
KOLEGIUM SĘDZIÓW OLKUSZ – Ruszamy z akcją!

Weźmiesz udział w akcji i zrobisz coś dla swojej organizacji, ot tak po prostu, za nic, za darmo, społecznie? Czy nadal będziesz udawał, że Ciebie ten post nie dotyczy, albo że niby go nie widzisz? Gdybym teraz tu wrzucił obsadę zapewne byś zauważył, zapewne byś wszystko wiedział co, gdzie, kto i po co.

W dobie przemian w strukturach Polskiego Związku Piłki Nożnej żeby istnieć trzeba „coś” robić. To „coś” co powinno wypływać z miłości do piłki i do sędziowania. „Coś” bezinteresownego, „coś” o co nie trzeba prosić, przypominać, powtarzać.

Czy ktoś Ci przypomina żeby w sezonie sprawdzić obsadę? Czy ktoś Ci przypomina żeby pojechać na mecz i wypisać delegację?

To „coś” czego w wielu z WAS/ NAS – nie ma.
Jest tylko MECZ! Najlepiej blisko, a potem szybko do domu! Tyle.

Kolegium Sędziów Olkusz jest organizacją, która została powołana do życia w 1953 roku. Wiele ta organizacja przeszła złych i dobrych chwil. Bywało i bywa różnie, ale to ta organizacja pozwoliła wielu z Nas poczuć co to znaczy pasja. Wielu z nas nauczyła sędziować, dzięki niej zawiązały się przyjaźnie na całe życie. Dzisiaj ta organizacja potrzebuje Ciebie i Twojego bezinteresownego „coś”.

Każdy z nas ma obowiązki, prace, rodzinę i wiele innych rzeczy. Każdy z nas potrafi wiele zrozumieć. Nikt nikomu nie będzie nic narzucał ani kazał, ani tym bardziej o cokolwiek się prosił.

Chcesz znajdziesz chwilę, zainteresujesz się, dasz to „coś” od siebie. Nie chcesz, nie znajdziesz, ale wiedz że patrząc w obsadę nie będziesz tego robił z czystym sumieniem.

Na chwilę obecną, 25 stycznia w Krakowie wystąpimy w następującym składzie: Józef Barański, Piotr Franczyk, Idzi Kucharczyk, Tomasz Kaczmarczyk (trener), Damian GlanowskiRadosław KoterbaŁukasz MatyszczakMarcin Krawczyk, Kamil Januszek i Sławomir Tomczyk. Kierownikiem drużyny będzie Paweł Gałka.

Wyżej wymienieni dali właśnie to „coś”. A TY? Nawet Ci się nie chciało napisać, że nie będziesz, że nie dasz rady. Nic. Nie chciało Ci się nawet – nic.

Ciągle trwa rekrutacja do Reprezentacji Kolegium Sędziów Olkusz w Krakowie i w Wadowicach.

W mieście słynnych kremówek zameldują się: @Idzi Kucharczyk, Paweł OpalaTomasz KaczmarczykSławomir TomczykPaweł GałkaBogusław Krawczyk i …?

Może ktoś da od siebie to „coś”, a może tradycyjnie uda, że nic nie widzi i nawet nie napisze, że nie da rady pojechać.

Dziękujemy wszystkim arbitrom, którzy społecznie poprowadzili w ten weekend turniej MOSiR.

Tomasz Kaczmarczyk, Idzi Kucharczyk, Paweł OpalaRyszard JaworskiDamian Glanowski, Marcin Mróz, Miłosz BratekBogusław Krawczyk i Piotr Piekarz – dzięki Chłopaki za to „coś” od siebie!

Dziękujemy również Piotr PiekarzPaweł Opala, ślicznej 5 letniej Dziewczynce z pieskiem, Paweł GałkaSławomir Tomczyk i Filip Brodziński z akcję plakatowania Przeginia i okolice, Bukowno, Podlipie, Bolesław, Olkusz oraz Bydlin i okolice. Daliście to „coś”.

Dziękujemy Gerard Antosiewicz za te wieczne przeróbki, poprawki graficzne i nerwy.

A Ty???

Możesz tak jak MY, albo tak jak TY czekać na obsadę i tyle.

Wybór należy do Ciebie!

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *