Zakończyliśmy sezon 2020/2021

Koło Łowieckie „Antylopa” w środku uroczego lasu na przedmieściach Chechła – gościło już po raz drugi naszych arbitrów. To właśnie tam, 10 lipca zamknęliśmy sezon 2020/2021. Sezon wyjątkowo trudny i ciężki. Sezon, za który wszystkim naszym arbitrom należą się wielkie słowa uznania.

Każdy z naszych Sędziów, który prowadził zawody w tym „covidowo-zwariowanym” czasie, otrzymał od Zarządu drobny upominek w postaci statuetki złotego gwizdka z indywidualnym grawerem. Sędziowie, którzy z różnych względów nie mogli być tego dnia z Nami, pamiątkowe gwizdki otrzymają na pierwszym zebraniu plenarno-szkoleniowym w nowym sezonie. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich sędziów, którzy byli do dyspozycji Referenta Obsady.

Zamknięcie sezonu nastąpiło przy cudownych zapachach pieczonych ziemniaków, przyjemnej woni pieczonego prosiaczka i w oparach wspaniałego gulaszu z dziczyzny. Nade wszystko należy podkreślić, że nie byłoby tej imprezy bez Piotra i Madgaleny Franczyków.  Ogromne słowa uznania i podziękowania za organizację Naszego zakończenia płyną do Was – Piotrze i Madziu!  Wszystkie te smakołyki i rarytasy, które lądowały na stole to Wasza zasługa. Dziękujemy również za nieocenioną pomoc Pawłowi Opali i Kamilowi Januszkowi. 

Odpocznijmy. Nabierzmy nowych sił, energii i zapału. W  zdrowiu wróćmy na boiska w nowym sezonie. Udanych urlopów dla WSZYSTKICH!

(ST)

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *