KURS SĘDZIOWSKI 2021!

Kolegium Sędziów Olkusz zaprasza do udziału w letnim kursie na sędziego piłkarskiego. Kurs odbędzie się stacjonarnie w miesiącach sierpień/wrzesień. Forma oraz szczegółowy plan kursu zostanie opublikowany po zebraniu informacji na temat szacunkowej ilości chętnych.

Wymagania:
* ukończone 16 lat
* niekaralność
* brak przeciwwskazań zdrowotnych
* wykształcenie średnie (lub w trakcie)

 

W czasie kursu kandydaci na sędziów będą odbywać zajęcia teoretyczne, zajęcia praktyczne, rozwiązywać próbne testy oraz analizować klipy szkoleniowe. Kurs zostanie zrealizowany w kilku spotkaniach. Wszystko zależy od liczby kandydatów. Końcem września/początkiem października,  kandydaci przystąpią do egzaminu teoretycznego oraz kondycyjnego. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminów, jeszcze na jesień nowi arbitrzy będą mogli wybiec na murawę.

Na kurs zapraszamy wszystkie osoby, które chcą spróbować swoich sił w roli piłkarskich rozjemców. Należy posiadać min. średnie wykształcenie lub być w czasie nauki w szkole średniej. Osoba uczestnicząca w kursie nie może być karana. Zawodnicy czynnie uprawiający piłkę nożną również mogą uczestniczyć w kursie. Mile widziane PANIE!

KURS JEST BEZPŁATNY!

DLA PIERWSZYCH 10 ZGŁOSZONYCH KANDYDATÓW – NIESPODZIANKA!!!

ZAPISY DO 20 SIERPNIA!!!

Wszelkie dodatkowe informacje: Sławomir Tomczyk tel. 660 760 187, e-mail: slawo85@gazeta.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply